PRIVATUMO POLITIKA

Paskutinį kartą atnaujinta: [wpautoterms last_updated_date]

Prašome atsakingai perskaityti šią Privatumo Politiką prieš naudojantis internetine svetaine http://www.vandenyne.lt (toliau:“Nematomi Vandenyne”, mus, mes ar mūsų), priklausančią Mantui Daračiūnui ir Monikai Mecelicaitei vykdantiems individualią veiklą pagal pažymas nr. 779890 ir 749338.

Jūsų lankymasis puslapyje http://www.vandenyne.lt ir naudojimasis puslapio paslaugomis yra prilyginimas Jūsų susipažinimu ir sutikimu su šia Privatumo Politika. Ši Privatumo Politika galioja visiems lankytojams, naudotojams ir kitiems, kurie naudojasi paslaugomis. 
Jei nesutinkate su bet kuria šių sąlygų dalimi prašome Jūsų nesilankyti šiame puslapyje. 

Ši Privatumo Politika supažindins Jus su Jūsų asmeninės informacijos rinkimu ir saugojimu naudojantis šia Svetaine. 

Mes niekam neskelbiame asmeninės informacijos kurią Jūs mums suteikiate išskyrus šioje Privatumo Politikoje numatytais atvejais ir trečiosioms šalims. 
Naudojantis šia Svetaine Jūs sutinkate nurodyti asmeninę informaciją :
El. pašto adresą;
Vardą ir Pavardę;
Telefono numerį;
Pristatymo bei gyvenamosios vietos adresus, pašto kodą, apskritį, miestą;
Slapukus ir naršymo duomenis (IP adresą, naršyklę, jos versiją).

Tačiau naudojantis mūsų Svetaine mes galime paprašyti ir daugiau asmeninės informacijos. 
Apsiperkant internetinėje Svetainėje be registracijos asmeninė informacija tokia kaip vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninis pašto adresas, pristatymo ir gyvenamosios vietos adresai yra naudojami užsakymo apdorojimui ir įvykdymui. Užsakymo informacija yra saugoma 5 metus. 

Mes privalome pildyti buhalterinę apskaitą ir tam naudojame trečiosios šalies paslaugomis Cflow. Registruodami sąskaitas faktūras mes jiems perduodame Jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, užsakymo informaciją, pristatymo ir gyvenamosios vietos adresą arba dalį šios informacijos. Daugiau informacijos apie jų privatumo politiką galite rasti čia: https://www.cflow.lt/privatumo-taisykles.

Siekdami įgyvendinti Jūsų užsakymus pateiktus mūsų el. Svetainėje mes šią informaciją: Jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, pristatymo ir gyvenamosios vietos adresą, komentarus, kuriuos paliekate “komentaras” skiltyje arba dalį šios informacijos perduodame savo logistikos partneriams. Jų privatumo politiką galite rasti čia:
www.omniva.lt/privacy , www.lpexpress.lt arba dėl daugiau informacijos susisiekti el. pašto adresais: info@post.lt, info@omniva.lt. 

Norėdami Jums greičiau padėti, naudojame Messenger programėlę. Joje bus saugomas mūsų bendravimas. Plačiau apie Messenger bei Facebook kompanijos privatumo politiką galite sužinoti šiuo adresu : https://www.facebook.com/full_data_use_policy

Jums pasirinkus užsakymo atsiimimą Full Jar Zero Waste Bulk Store parduotuvėje (MB „Apsipirk be pakuotės“), mes jiems perduodame Jūsų informaciją: vardą, pavardę, užsakymo informacija, užsakymo sumą, užsakymo numerį.

www.vandenyne.lt nerenka jokios Jūsų banko ir apmokėjimo informacijos. Apmokėjimas vyksta tiesiogiai į mūsų banko sąskaitą ir mes turime galimybę matyti Jūsų vardą, pavardę, banko sąskaitos numerį ir užsakymo numerį arba Jūs galite apmokėti už pateiktą užsakymą Paysera arba PayPal platformose. Daugiau informacijos apie jų privatumo politiką galite rasti: www.paysera.lt ir www.paypal.com

Mes gauname Jūsų asmeninę informaciją gaudami el. laiškus iš Jūsų. Taip pat gavę užsakymą iš Jūsų, perduodame Jūsų asmeninę informaciją (vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, pristatymo ir gyvenamosios vietos adresą, komentarus, užsakytas prekes) https://flock.com/ kaip savo el. pašto operatoriui. Su jų privatumo politika galite susipažinti jų el. svetainėje.

Mes taip pat registruojame Jūsų naršymo duomenis mūsų el. Svetainėje. Ši informacija gali būti Jūsų kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, puslapiai kuriuose Jūs naršėte, kiek laiko juose praleidote ir kita puslapio statistika. Šią informaciją mes fiksuojame puslapio www.hotjar.com ir WordPress pagalba. Daugiau informacijos apie jų privatumo politiką galite rasti https://www.hotjar.com/legal/policies/privacy ir https://automattic.com/
Šią informaciją mes fiksuojame siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę. 

SLAPUKAI (Cookies)

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kuriuose gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai į jūsų naršyklę siunčiami iš interneto ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.
Mes naudojame Slapukus (Cookies) informacijos surinkimui. Jūs galite koreguoti slapukų nustatymus savo naršyklėje. Nesutikus naudotis Slapukais, gali būti apribotas naudojimasis mūsų el. Svetaine. 

PASLAUGŲ TIEKĖJAI

Mes turime teisę samdyti trečiųjų šalių įmones ar individualius asmenis, kurie padės mums valdyti mūsų el. Svetainę, ją tvarkys, tobulins ir prižiūrės. Šie samdyti žmonės turi prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos, tačiau jie yra įsipareigoję jos niekam neatskleisti ir neplatinti. 

APSAUGA

Nors Jūsų asmeninės informacijos išsaugojimas mums yra labai svarbus, tačiau viskas kas yra platinama internete ir patenka į internetą negali būti  100 procentų saugu ir užtikrinta. Mes atsakingai apdorojame Jūsų mums pateiktą asmeninę informaciją, tačiau Jūs esate atsakingas už savo asmens duomenis ir mes neprisiimam atsakomybės jei asmeninė informacija yra prarasta ir paskleista į viešumą ir neužtikriname absoliučios mūsų Svetainės apsaugos. 

NUORODOS Į KITAS SVETAINES

Mūsų internetinėje Svetainėje yra nuorodų į kitus internetinius puslapius. Mes jų puslapių nevaldome ir nesame už juos atsakingi ar už informaciją kuri yra skelbiama juose, už padarinius, kuriuos sukėlę kitos svetainės. Prieš naudojantis trečiųjų šalių  svetainėmis mes rekomenduojame perskaityti jų privatumo politiką. 

VAIKŲ PRIVATUMAS 

www.vandenyne.lt yra skirtas suaugusiems asmenims nuo 18 metų ir ne jaunesniems.
Mes nerenkame informacijos apie savo lankytojų amžių, todėl negalime stebėti kokio amžiaus vartotojai lankosi ir apsiperka mūsų el. Svetainėje.
Jei Jūs pastebėjote, kad vaikai iki 18 metų naudojasi mūsų paslaugomis, prašome tai pranešti jų tėvams ar globėjams.
Jei pas mus pateko nepilnamečių asmenų asmeniniai duomenys prašome kuo skubiau su mumis susisiekti ir mes panaikinsime nurodytą informaciją. 

 REGLAMENTUOJANTYS TEISĖS AKTAI

Mes pasiliekame teisę atskleisti Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims jei tai bus reikalaujama pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. 

TAISYKLIŲ ATNAUJINIMAS

www.vandenyne.lt pasilieka teisę bet kada keisti, redaguoti ar taisyti Privatumo Politiką. Visi pokyčiai įsigalios nuo jų paskelbimo Svetainėje. Mes rekomenduojame Privatumo politiką skaityti kiekvieną kartą apsilankius mūsų el. Svetainėje siekiant išvengti praleistų pasikeitimų. 

Jei turite klausimų ar pastebėjimų dėl mūsų Privatumo Politikos prašome susisiekti kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais. 

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.