Paslaugų sąlygos ir taisyklės

Paskutinį kartą atnaujinta: [wpautoterms last_updated_date]

Prašome atsakingai perskaityti šias Paslaugų Teikimo Sąlygas ir Taisykles prieš naudojantis internetine svetaine http://www.vandenyne.lt (toliau: svetainė, “Nematomi Vandenyne”, mus, mes ar mūsų), priklausančią Mantui Daračiūnui ir Monikai Mecelicaitei vykdantiems individualią veiklą pagal pažymas nr. 779890 ir 749338. 

Jūsų lankymasis puslapyje http://www.vandenyne.lt ir naudojimasis puslapio paslaugomis yra prilyginimas Jūsų susipažinimu ir sutikimu su šiomis Paslaugų teikimo sąlygomis ir taisyklėmis. Šios Paslaugų teikimo sąlygos galioja visiems lankytojams, naudotojams ir kitiems, kurie naudojasi paslaugomis. 
Lankantis tinklapyje ir naudojantis paslaugomis Jūs sutinkate su Paslaugų teikimo sąlygomis. Jei nesutinkate su bet kuria šių sąlygų dalimi prašome Jūsų nesilankyti šiame puslapyje. 

AUTORINĖS TEISĖS

Puslapis ir jo turinys yra ir liks „Nematomi Vandenyne“ ir leidimą naudotis, tekstais ir nuotraukomis, davusių asmenų nuosavybė. Draudžiama kopijuoti, redaguoti, parduoti ar bet kokiu kitu būdu pasisavinti bet kokį www.vandenyne.lt svetainėje esantį turinį. 

NUORODOS Į KITUS INTERNETINIUS TINKLAPIUS

Mūsų internetinis tinklapis gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių internetinius tinklapius, kurie nėra Nematomi Vandenyne nuosavybė ir nėra mūsų kontroliuojami. 
Nematomi Vandenyne nekontroliuoja ir neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar kitą Svetainėje esantį turinį. Be to, Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad „Nematomi Vandenyne“ nėra tiesiogiai ar netiesiogiai atsakingi už bet kokią žalą ar nuostolius, kuriuos sukėlė ar įtariama, kad sukėlė ar yra susiję su tokio turinio, prekių ar paslaugų naudojimu ar priklausomybe nuo jų ar per bet kurias tokias interneto svetaines ar paslaugas.
Mes rekomenduojame perskaityti visų trečiųjų šalių tinklapių, kuriuose lankotės, privatumo politiką ir paslaugų teikimo sąlygas ir taisykles. 

PASLAUGŲ NUTRAUKIMAS

Mes pasiliekame teisę nutraukti Jūsų naudojimąsi mūsų paslaugomis ir Svetaine be jokio išankstinio įspėjimo jei Jūs pažeisite mūsų Paslaugų teikimo sąlygas ir taisykles.

 REGLAMENTUOJANTYS TEISĖS AKTAI

Šios paslaugų teikimo sąlygos yra pagrįsta Lietuvos Respublikos teisės aktais. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių yra sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai yra perkeliami ir sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka. 

ATSAKOMYBĖS 

Nematomi Vandenyne stengiasi, kad Svetainėje pateikiama informacija būtų atnaujinta ir tiksli, tačiau negali garantuoti visiško informacijos tikslumo bei naudingumo. Mes neatsakome už bet kokius veiksmus, kuriems galėjo turėti įtaką Svetainėje pateikta informacija.
Svetainės turinys gali būti pakeistas ar papildytas bet kuriuo metu. Interneto paieškos sistemos nepateikia atnaujintos informacijos realiu laiku, todėl mes neatsakome už paieškos sistemų rezultatuose pateiktos informacijos tikslumą ir teisingumą Jūsų paieškos metu.

Mes stengiamės reguliariai atnaujinti parduodamų produktų ingredientų sąrašus (ingredients), tačiau produktų sudėtys palaipsniui gali keistis, todėl prašome prieš naudojant įsigytą produktą patikrinti jo sudėtį (ingredients, INCI) nurodytą ant pakuotės. Jei pastebėjote skirtumus prašome vadovautis gamintojo ant pakuotės pateikta informacija. Tačiau mes nesame atsakingi už gamintojo pateiktos informacijos tikslumą.

Svetainės turinyje gali būti techninių netikslumų ar rašybos klaidų. Jei pastebėjote klaidų, susisiekite su mumis info@vandenyne.lt

Mes negarantuojame, kad Svetainė veiks nenutrūkstamai ir kad Svetainės turinys bus nuolatos prieinamas.
Jūs suprantate ir sutinkate, kad naudodamiesi Svetaine ar bet kokia joje pateikta informacija prisiimate asmeninę atsakomybę ir riziką. Jūs visada privalote patys imtis deramų saugumo priemonių ir tik Jūs atsakote už galimą žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei įrangai ar joje saugomai informacijai.

TAISYKLIŲ ATNAUJINIMAS

www.vandenyne.lt pasilieka teisę bet kada keisti, redaguoti ar taisyti paslaugų teikimo sąlygas ir taisykles. Visi pokyčiai įsigalios nuo jų paskelbimo Svetainėje. Mes rekomenduojame Paslaugų sąlygas ir taisykles skaityti kiekvieną kartą apsilankius mūsų el. Svetainėje siekiant išvengti praleistų pasikeitimų.

PASLAUGŲ VYKDYMAS

www.vandenyne.lt vykdoma internetinė prekyba ir pardavėjas turi teisė priimti pinigus iš pirkėjo. Pirkėjas įsipareigoja apmokėti už įsigytas prekes. Pardavėjas turi teisę nutraukti užsakymo egzistavimą jei jis yra neapmokėtas per 5 d.d. nuo jo sukūrimo. 

PRIVATUMO POLITIKA

Naudodamiesi šiuo puslapiu, taip pat sutinkate su Privatumo Politika, kurią galite rasti mūsų Svetainėje ar paspaudę šią nuorodą: http://vandenyne.lt/privatumas/

PREKIŲ PRISTATYMAS/GRĄŽINIMAS

Naudodamiesi šiuo puslapiu, taip pat sutinkate su Prekių Pristatymo ir Grąžinimo Taisyklėmis, kurias galite rasti mūsų svetainėje arba paspaudę šią nuorodą: https://vandenyne.lt/prekiu-pristatymas-ir-grazinimas/

Updating…
  • Krepšelyje nėra produktų.